Krótka historia

O firmie

logo

IZI NALEWKI – firma i jej wiodące produkty

Niewielka rodzinna firma IZI, produkująca wyjątkowe alkohole regionalne powstała na Kujawach w roku 2011. Początkowo jej działalność polegała na prezentacji swych wyrobów na imprezach tematycznych, festynach, jarmarkach itp. W roku 2014 działalność firmy bazująca na własnych, oryginalnych recepturach, rozkwitła dosłownie i w przenośni (dzięki bazowemu składnikowi produktów – kwiatom czarnego bzu), wydając serię niezwykłych alkoholi. Ich główny składnik, czyli wspomniany kwiat czarnego bzu, zbierany jest na ekologicznej plantacji, która posiada Certyfikat Zgodności EKOGWARANCJA PTRE. Wyjątkowe uznanie konsumentów zyskała unikatowa seria alkoholi Ciechocińskie i Hyćka: wódka, nalewka i likier z kwiatów bzu, oparte na własnych recepturach. Ciekawa i jedyna w swoim rodzaju receptura nie przeszła niezauważona i w roku 2015 dzięki nalewce oraz likierowi Ciechocińskie, firma z Kujaw została wciągnięta w regionalną sieć Dziedzictwo Kulinarne Kujawy i Pomorze.

Od roku 2016 firma działa także jako hurtownia alkoholi, oferująca swoje wyjątkowe produkty na szerszą skalę. Doskonałym pomysłem może być podarowanie tego oryginalnego alkoholu w prezencie; ten elegancki trunek z pewnością trafi w najbardziej wybredny gust.

Co jeszcze warto wiedzieć o IZI NALEWKI? Co właściwie oferuje nam firma?

Syrop z kwiatów czarnego bzu
Syrop z kwiatów czarnego bzu to produkt wyjątkowy, w którym warto docenić wartości smakowe, jak i zdrowotne. Nie ma w nim sztucznych barwników i aromatów, jest naturalnie pasteryzowany, a kwiaty bzu pochodzą ze specjalnej plantacji. Ceniony ze względu na smak – można dodać go do napojów bezalkoholowych, jak i drinków, do kawy, deserów, konfitur. Neutralizuje przykre skutki nadmiernego spożycia alkoholu. Jest dobry na każdą porę roku. Zawiera wiele witamin: A, C, witaminy z grupy B, potas, magnez. Działa przeciwwirusowo, rozgrzewająco i wykrztuśnie, łagodzi stany zapalne. Dostępny w butelce o objętości 500ml.
Alkohole na bazie syropu z kwiatu czarnego bzu
Wśród alkoholi znajdziemy wódkę z kwiatem czarnego bzu – 40%, nalewkę 32% i delikatny, słodki likier o mocy 17%. Wszystkie alkohole powstały w oparciu o oryginalną recepturę, swój smak i zapach zawdzięczają dodatkowi syropu z czarnego bzu. Nie znajdzie się tutaj sztucznych barwników i aromatów, a zbożowy spirytus, syrop z kwiatu czarnego bzu i naturalny kwiatowy aromat tworzą

Jesteśmy członkiem Regionalnego Dziedzictwa Kulinarnego Europa

Dziedzictwo kulinarne - Nalewki-IZI

2011

Powstanie firmy

Otwarcie firmy.

2014

Wydanie pierwszej serii alkoholi

Bazując na własnych, oryginalnych recepturach wydanie pierwszej serii niezwykłych alkoholi.

2015

Dołączenie do regionalej sieci

Dołączenie do regionalnej sieci "Dziedzictwo Kulinarne Kujawy i Pomorze"

Nasi

Partnerzy

5 rodzajów alkoholi
63 Dystrybutorów
10 Lat na rynku